شرکت مسافربری ایران پیما شاهین شهر - راهنمای خرید بلیط اتوبوس

شرکت مسافربری ایران پیما شاهین شهر

راهنمای خرید بلیط اتوبوس

شما مسافر عزیز با گذر از 5 مرحله به سادگی و با اطمینان خاطر می توانید بلیط اتوبوس خود را به مقصد های مختلف از ایران پیما خریداری کنید.

مرحله ی اول خرید بلیط اتوبوس

از منوی بالای سایت خرید بلیط اتوبوس را انتخاب کنید. در صفحه باز شده مبدا، مقصد و تاریخ حرکت  مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مرحله ی دوم خرید بلیط اتوبوس

پس از جستجو لیست کاملی از تمامی اتوبوس های حرکتی، که مطابق درخواست شماست نمایش داده می شود ، از بین سرویس های نمایش داده شده گزینه مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه خرید کلیک نمایید.

مرحله ی سوم خرید بلیط اتوبوس

در صفحه ای که پیش روی شماست ،  شما در ابتدا باید صندلی های مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای ادامه ی روال خرید،  شماره موبایل و آدرس ایمیل را وارد کرده و بعد از کنترل کامل اطلاعات نمایشی در این صفحه  بر روی دکمه ی ادامه خرید کلیک نمایید .

مرحله ی  چهارم خرید بلیط اتوبوس

این مرحله جهت تکمیل اطلاعات مسافرین مهیا شده است شما باید  نام و نام خانوادگی و کدملی خود را با انتخاب جنسیت وارد نمایید (لازم به ذکر است برای بانوان دو ردیف صندلی جلو ی اتوبوس مجاز نمی باشد)
اگر تعداد مسافرین بیش از یک نفر باشد میتوانید با توجه به امکانی که برای شما گذاشته شده است (مایل به وارد کردن اطلاعات سایر مسافرین می باشم)اطلاعات تمامی مسافرین را وارد نمایید. در نهایت بعد از کنترل اطلاعات بلیط که در سمت چپ سامانه نمایش داده میشود و قبول قوانین و مقررات سایت میتوانید درگاه بانکی مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برروی دکمه ی ادامه ی پرداخت کلیک نمایید.

مرحله ی  پنجم خرید بلیط اتوبوس

در مرحله ی قبل شما به پنل بانک هدایت می شوید  و پس از پرداخت وجه به سامانه بازمیگردید، در این صفحه شما نمایی از بلیط صادر شده را مشاهده می نمایید و می توانید بلیط خود را چاپ کنید ، لازم به ذکر است حفظ و نگهداری از شناسه ی پایانه ها تنها بر عهده ی شماست. اطلاعات بلیط خرید شده پس از خرید به صورت پیامک برای شماره موبایلی که اعلام نمودید ارسال می شود.(اگر در حین تکمیل اطلاعات ایمیل وارد نموده باشید اطلاعات بلیط به ایمیل شما ارسال می شود).